WhatsApp Image 2022-09-27 at 13.12.30 (1)

MİNERVA PSİKİYATRİ MERKEZİ

İSTANBUL'DA PSİKİYATRİ ARAYNLAR MİNERVA PSİKİYATRİ MERKEZİNİ TERCİH EDİYOR!

Eğitim Ve Danışmanlık

BDT MİNERVA PSİKİYATRİ

Bdt Minerva Psikiyatri, günlük yaşamın getirdiği çıkmazlardan karmaşık ruh sağlığı hastalıklarına kadar geniş bir yelpazede, güncel ve bilimsel metotlar ile psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bireyi ve yaşadığı zorlukları psikolojik, biyolojik ve sosyo-kültürel yönleriyle bir bütün olarak ele almakta ve terapi sürecinin aktif parçası olarak görmektedir. Ruh sağlığı ile ilgili çalışmaları, tedavinin yanı sıra danışanların psikolojik dayanıklılıklarını destekleyerek ruh sağlığı hastalıklarının önlenmesi ve tedavi sonrası iyilik halinin korunmasını da kapsamaktadır.

Bdt Minerva Psikiyatri, bireysel çalışmalarının yanı sıra kurumsal alanda da ortaklarına çalışanlarının psikolojik yeterliliklerini desteklemek amacıyla eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca, ruh sağlığı ve hastalıkları ile ilgili toplumu bilinçlendirmek amacıyla belediyeler ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yaparak sosyal sorumluluk kapsamında bilgilendirme seminerleri gerçekleştirmektedir.

EMDR

ACT Terapi

Bilişsel Davranışçı Psikoterapi

Motivasyonel Görüşme Uygulamaları

BDT MİNERVA PSİKİYATRİ

Hizmetlerimiz

Aile Terapisi

Evlilik ve çift terapisi, gerek flört gerek evlilik sürecinde çiftlerin ilişkilerinde yaşadıkları güçlüklere uygun çözümler getirmeyi amaçlar.

Hipnoz ve Hipnoterapi

Hipnoterapi, hipnoz tekniğinin kişiye uygulandığı sırada yapılan tedavi yöntemi olarak tanımlanabilmektedir.

Cinsel Terapi

Cinsel sorunlar konusunda eğitim almış deneyimli psikiyatrist ve psikologlar tarafından cinsel sorunları olan birey ya da çiftlere uygulanan bir tür kognitif davranış tedavisidir.

Neden Bdt Minerva Psikiyatri?

Çalışmalarımızda EMDR, bilişsel davranışçı psikoterapi, ACT terapi (Acceptance and Commitment Therapy) ve motivasyonel görüşme uygulamaları kullanılmaktadır. Bu farklı terapi modelleri ve uygulamaları her danışan için en uygun çalışma programını seçmeye olanak sağlamaktadır. Kullandığımız yöntem ve teknikler haricinde mesleki uygulamamızın insan ilişkilerine dayandığı gerçeği, danışanlarımızla kurduğumuz iletişim ve ilişkiyi yöntem ve tekniklerimiz kadar önemli görmemizi sağlıyor. Bdt Minerva Psikiyatri, bilimselliği ve meslek etiğini işleyişinin temel parçası olarak görmekte ve kendisinden hizmet alanlara aşağıdaki ilkelerle ilgili garanti vermektedir.

DEĞERLERİMİZ

Sunduğumuz tüm danışmanlık hizmetlerinde önceliğimiz danışan gizliliği, özel bilgilerin güvenliği ve etik kurallardır. Bilimsel çerçeve, kalite, dürüstlük ve koşulsuz danışan memnuniyeti Bdt Minerva Psikiyatri Merkezi’nin temel değerleridir.


Bdt Minerva Psikiyatri,
bireysel çalışmalarının yanı sıra kurumsal alanda da ortaklarına çalışanlarının psikolojik yeterliliklerini desteklemek amacıyla eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

0+
Ödül
0+
Mutlu Danışan
0%
Başarı
0+
Yıllık Deneyim